خانه » آرشیو » اخبار » برگزاری اولین جلسه هیأت مدیره اصفهان درسال ۹۷

برگزاری اولین جلسه هیأت مدیره اصفهان درسال ۹۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن حمایت اززندانیان اصفهان ، جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان با حضور اعضا هیأت مدیره در زندان مرکزی  برگزار شد.

دراین جلسه رحیمی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در طی سخنانی باتبریک سال جدید، اعیاد ماه رجب و شعبان از تلاش ها و زحمات اعضا هییت مدیره وخیرین قدردانی کرد.

وی همچنین در ادامه جلسه بر اهداء سبد کالاویژه ماه رمضان-افزایش افراد بیشتر خانواده زندانی جهت تحت پوشش-رفع مشکلات مددجویان و خاناوده های آنان در زمینه های بهداشتی و درمانی- برگزاری جشن نسیم مهربانی و برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت و برخی نیازهای خانواده ها تاکید کرد.

گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان نیز باتبر یک سال جدید و اعیاد ماه رجب و شعبان گفت: کمک های انجمن حمایت و خیرین کاری بزرگ در عرصه پیشگیری از آسیب ها خواهد بود.

وی گفت: احداث مجموعه رفاهی وملاقات زندان مرکزی راگام بزرگی در راستای کمک به خانواده ها و پیشگیری از وقوع جرایم بیان کرد.

مدیرکل زندانهای استان درادامه سخنانش حمایت از خانواده های زندانیان را حرکتی در تامین و رشد امنیت در جامعه بیان کردواظهار امیدواری کرد با حمایت و کمک های خیرین وانجمن اصفهان برخی مشکلات شهرستانها نیز مرتفع گردد.

مدیرکل زندانهای استان وجود آسیب های اجتماعی در بین خانواده ها را یک معضل دانست وتصریح کرد: افزایش تعداد زندانی ، وتحت پوشش قرار گرفتن خانواده های آنان نیازی مبرم به حمایت های خیرین است که باید تلاش کرد این حمایت ها افزایش یابد.

مباشری مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان نیز در این جلسه به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته پرداخت.

مباشری به اتفاق آراء برای پنجمین سال متوالی  به مدت یکسال دیگر درسمت مدیرعاملی ابقاءگردیدند.