خانه » آرشیو » اخبار » در جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت اززندانیان اصفهان مطرح شد:تلاش برای کاهش جمعیت کیفری و ضرورت ایجاد اشتغال برای مددجویان و خانواده ها

در جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت اززندانیان اصفهان مطرح شد:تلاش برای کاهش جمعیت کیفری و ضرورت ایجاد اشتغال برای مددجویان و خانواده ها

%d9%87%db%8c%d8%a7%d8%aa

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان با حضور کلیه اعضاء و به ریاست دادستان عموم و انقلاب اصفهان برگزار شد.

در این جلسه مباشری مدیرعامل انجمن با تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت سومین امام شیعیان و قدردانی از تلاش ها و زحمات خیرین و اعضاء هیئت مدیره گزارشی از روند خدمات و فعالیت های این انجمن ارائه کرد.

در ادامه وی به اهداء سبد های کالا در ماه جاری و به مناسبت بازگشایی مدارس سخن گفت و افزود: طبق سنت هر ساله و با کمک و مشارکت خیرین بیش از یکهزار سبد کالا به دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند اهداء گردیدوعلاوه بر اهداء سبد لوازم التحریر، زمینه ثبت نام وادامه تحصیل ۶۰ دانشجو ازطریق انجمن حمایت اززندانیان اصفهان نیز فراهم گردیده که علاوه برمستمری  ماهیانه، جهت ثبت نام دانش آموزان وکمکهای موردی به خانواده زندانیان مبلغ ۵۱۲،۷۶۳،۰۰۰ ریال مساعدت صورت گرفت.

وی در پایان افزود:درمجموع برای سال تحصیلی جدید مبلغ ۱،۱۵۰،۵۵۶،۰۱۰ ریال به خانواده زندانیان نیازمند مساعدت صورت گرفته است.

در ادامه نیز گرجی زاده مدیرکل و نائب رئیس هیئت مدیره در طی سخنانی باتسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به موضوع ضرورت حمات از خانواده ها اشاره کرد و گفت: باید در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان و خانواده های آنان زمینه کاهش آسیب را در بین خانواده ها و مددجویان ایجاد کنیم.

وی در ادامه افزود:کاهش جمعیت کیفری وآزادی و پیشگیری از ورود افراد به زندان ها با عنایات رئیس کل دادگستری و دادستان و مجموعه قضایی استان به شدت در حال پیگیری است و امیدواریم تا پایان سال با رشد ۲۰ درصدی کاهش جمعیت کیفری روبرو باشیم.

در ادامه نیز دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در طی سخنانی ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین را تسلیت گفت و مهمترین پیام عاشورا را آزادگی وزنده ماندن اسلام بیان کرد.

رحیمی در ادامه در بخش دیگری از سخنانش هدف از تشکیل و برگزاری جلسات را رفع مشکلات مددجویان و خانواده های آنان و حمایت جدی از آنان بیان کرد.

وی در ادامه بر ضرورت کاهش جمیعت کیفری با استفاده از ظرفیت و پتانسیل انجمن حمایت از خانواده ها تاکید کردو ایجاد اشتغال و حرفه آموزی را یکی از راهکارهای موثر در این زمینه بیان کرد.

در ادامه نیز با نظر دیگر اعضاء در خصوص چندین طرح و پروژه اشتغال زایی مددجویان بحث و گفتگو شد.

%d9%87