خانه » آرشیو » اخبار » ساخت کانکس تاشونده توسط انجمن حمایت اززندانیان اصفهان

ساخت کانکس تاشونده توسط انجمن حمایت اززندانیان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن حمایت اززندانیان اصفهان،با حضوررحیمی دادستان عمومی و انقلاب و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان، گرجی زاده مدیرکل، شیشه فروش مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مدیران و مسئولین استان اصفهان برای اولین بار از کانکس مکانیزه جهت مواقع ضروری و حوادث رونمایی شد..

رحیمی دادستان عموم وانقلاب اصفهان در این مراسم با اشاره به فعالیت ها وتلاش های انجام شده در انجمن حمایت از زندانیان گفت: در طی چند سال گذشته زمینه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان  درسطح شهر با قراردادهای مستقیم و غیر مستقیم زمینه درآمد زایی خوبی برای مددجویان و خانواده های آنان فراهم شده است..

وی ساخت کانکس های مکانیزه را حرکتی ماندگار و مناسب با حوادث و بلایای طبیعی بیان کرد و افزود:مشارکت مسئولین مرتبط با حوادث و برخی دستگاههای تاثیرگذار می تواند زمینه توسعه و ساخت این کانکس ها را مهیا نماید..

اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان نیز در حاشیه این رونمایی اظهارداشت: تعامل و تلاش دستگاه قضایی و مدیریت انجمن حمایت موجب توسعه اشتغال برای مددجویان گردیده که همکاری و فعالیت های شبانه روزی کارکنان و مسئولین زندان نیز موجب گردیده تا هیئت مدیره انجمن حمایت اززندانیان به اهداف خود دست یابند..

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان نیز در طی گزارشی از روند ساخت این کانکس گفت: نخستین بار در کشور کانکس های مکانیزه تاشو در اصفهان ساخته شد..

محمود مباشری حجم کم بارگیری را مهم ترین ویژگی این کانکس هاعنوان کرد وافزود: در مدت سه دقیقه این کانکس باز و تبدیل به اتاقی ۱۲متری می شود..

وی با بیان اینکه تا پیش از این، کانکس تاشو در کشور آلمان ساخته می شد، گفت: استفاده های آموزشی، درمانی و اسکان موقت از کاربردهای این کانکس است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان با اشاره اینکه هر تریلی توانایی حمل سه کانکس معمولی با ۱۵ میلیون ریال هزینه را دارد، افزود:  بخاطر افزایش حمل ۱۵دستگاه این نوع کانکس در هر بارگیری، هزینه حمل و نقل را به یک پنجم کاهش یافته است.

مباشری گفت: هم اکنون ظرفیت تولید ۱۰دستگاه کانکس تاشو در روز را داریم که این ظرفیت تا ۲۰ دستگاه قابل افزایش است.